banner65

2013 Bilişim Yıldızları seçiliyor

Ulaştırma Bakanlığı, Türkiye Bilişim Derneği, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) işbirliğiyle düzenlenen “2013 Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışması” devam ediyor. Bağcılar Belediyesi’nin de katıldığı “2013 Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışması” halk oylamasında oy kullanmak için “www.bilisimyildizlari.com” internet sitesini ziyaret etmek yeterli.

2013 Bilişim Yıldızları seçiliyor
İnterneti etkin kullanan, teknolojilerini takip eden, e-dönüşümü gerçekleştiren tüm internet kullanıcılarının organizasyonda yer alabilmesi amacıyla oluşturulan “2013 Bilişim Yıldızları e-Dönüşüm Yarışması” halk oylamasına yoğun ilgi gösteriliyor. Yarışmaya Bağcılar Belediyesi “e-Belediye” kategorisindeki “e-Belediye Kapısı” portalı, “e-hizmet” kategorisinde “Kültür-Sanat Etkinlikleri Ajandası” portalı, “e-inovasyon-girişimcilik” kategorisinde “interaktifmeclis.com” portalı olmak üzere 3 projeyle katılıyor.

Ziyaretçiler, değişik kategorilerdeki e-dönüşüm projesi sunmuş adaylardan her birisi için sadece bir kez oy kullanma hakkına sahip bulunuyor.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner11