GÜNDEM
![Başkan Aksu Bütün Kamu Yöneticileri Olarak Halkın Hizmetindeyiz Dedi](https://www.sariyerhabergazetesi.com/images/resize/95/332x204/haberler/2024/04/baskan_aksu_butun_kamu_yoneticileri_olarak_halkin_hizmetindeyiz_dedi_h3775_6beed.jpg)
Başkan Aksu Bütün Kamu Yöneticileri Olarak Halkın Hizmetindeyiz Dedi
Sarıyer Kaymakamlığı’nın 2024 yerel seçimlerinin ardından yeni dönemde seçilerek göreve başlayan 38 mahalle muhtarı ile tanışma ve bilgilendirme toplantısına katılan Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Oktay Aksu, “Yeni seçilen muhtarlara çalışmalarında başarılar dileyerek, ‘Tüm kamu kurumu yetkilileri ile iş birliği ve dayanışma içinde olacaklarını” belirtti.
![Başkan Aksu'dan Kaymakam Kalaylı'ya Ziyaret](https://www.sariyerhabergazetesi.com/images/resize/95/332x204/haberler/2024/04/baskan_aksu_dan_kaymakam_kalayli_ya_ziyaret_h3774_54a17.jpg)
Başkan Aksu'dan Kaymakam Kalaylı'ya Ziyaret
31 Mart Mahalli İdareler seçimleri ardından çalışmalarına başlayan Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Oktay Aksu, Sarıyer Kaymakamı Ömer Kalaylı’yı makamında ziyaret etti
![Çiçeği Burnunda Başkan Aksu bayramı İlçe Halkı İle Kutladı](https://www.sariyerhabergazetesi.com/images/resize/95/218x133/haberler/2024/04/cicegi_burnunda_baskan_aksu_bayrami_ilce_halki_ile_kutladi_h3773_95488.jpg)
Çiçeği Burnunda Başkan Aksu bayramı İlçe Halkı İle Kutladı
Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Oktay Aksu, üç günlük Ramazan Bayramı’nı komşularıyla, partili yol arkadaşlarıyla kutladı
![AK PARTİ Nerede Hata Yaptı ?](https://www.sariyerhabergazetesi.com/images/resize/95/218x133/haberler/2024/04/ak_parti_nerede_hata_yapti_h3772_59faf.jpg)
AK PARTİ Nerede Hata Yaptı ?
Ak Partili bir çok yönetici güç zehirlemesi yaşayarak kendilerine tevdi edilen mevki ve makamları halk’a hizmet için kullanmaları gerekirken bir çoğu bu makam mevki ve ünvanları kendi egoları doğrultusunda kullandılar.