banner56

Çağırıcı: “Muhtarlar Bizim Çözüm Ortağımız”

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı ile ilçede görev yapan muhtarların bir araya geldiği ‘Muhtarlar Buluşması’nda 2017’nin değerlendirilmesi yapıldı. Çağırıcı, hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür eden muhtarlara “Siz muhtarlarımız bizim mahallelerdeki çözüm ortağımızsınız. Beraber kısa sürede hemşehrilerimizin sıkıntılarının üstesinden geliyoruz” dedi.

Çağırıcı: “Muhtarlar Bizim Çözüm Ortağımız”
 Katılımcı belediyeciliğin en güzel örneğinin sergilendiği Bağcılar’da geleneksel hale getirilen “Muhtarlar Buluşması”nın bu yıl ki son toplantısı dün akşam gerçekleştirildi. Hürriyet Mahallesi, Plevne Parkı Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen yemekli toplantıda Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, başkan yardımcıları ve muhtarlar bir araya geldi.

“Önümüzdeki sene de hizmetlerimiz artarak devam edecek”

Muhtarlar ilçe sakinlerinin kendilerine ilettiği sıkıntı, şikayet, istek ve teşekkür içerikli notları Başkan Çağırıcı’ya aktardı. Yılın son toplantısında katılımcılar, 2017’nin değerlendirmesini de yaptı. Tek tek söz alan muhtarlar yıl boyunca isteklerini geri çevirmeyen ve kesintisiz hizmet sunan Çağırıcı ve ekibine teşekkür etti.

Çağırıcı da yaptığı konuşmada “Demokrasinin temel taşı olan siz muhtarlarımız bizim mahallelerdeki çözüm ortağımızsınız. Mahallede oturan hemşehrilerimizin gözü kulağı oluyor onların her türlü sıkıntı ve sorunlarını bize iletiyorsunuz. Her zaman hizmet için birlikte omuz omuza verip bu zorlukların üstesinden geliyoruz. Geride bıraktığımız bu yıl içinde çok güzel işler yaptık. Önümüzdeki sene de hizmetlerimizin artarak devam edeceğini umuyorum. 750 bini aşan nüfusuyla Bağcılar hepimizin evi. Yaşlısından gencine bu evde yaşayan herkese hak ettiği en güzel hizmeti vermek zorundayız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2017, 12:51

Sarıyer Haber Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner15

banner11