banner56

Bu Projede Müteahhit Değil Esnaf Kazanacak !...

Zeytinburnu Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Yıllarca Zeytinburnu ilçesinde hizmet verdikleri yerleri konut bölgesi içinde kaldığından dolayı yeni sanayi sitesi için yer arayışına girdiler.

Kooperatif yönetimi İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi olan Esenyurt -Arnavutköy ve Hadımköy bölgesinde satın aldıkları arsalarında çok yakın bir sürede temel atmak üzere hazırlık yapmaya başladılar.

Bağcılar Times Haber Merkezi / Hüseyin Çetiner

İşyeri sayısı arttığından az sayıda yeni üye alınacak… Acele eden kazanacak…

 

Kooperatif başkanı Selman Kesman gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi “Bizler Zeytinburnu Seyitnizam Mahallesinde bulunan Rum vakfı arsası üzerinde 2 katlı işyerleri yaparak yıllarca hizmet verdik.

İlçenin gelişmesi ve konut talebinin artmasından sonra arsa sahibimiz yerine konut yapacağından dolayı bizlerle olan sözleşmesini yenilemedi.

Biz de burada yer alan 55 tane üyemiz için yeni bir sanayi  sitesi inşa etme kararı aldık.

Tabi sadece 55 üye ile yeni bir sanayi sitesi inşaa etmemiz mümkün değildi. Yaptığımız planlamalar aldığımız arsada 300 küsür yeni işyeri yapama iradesi oluştu. Geldiğimiz son raddede bu işyeri sayısı  400 civarına kadar geldi.

Üye sayımızdan biraz fazla olan az sayıdaki iş yerlerimiz için yeni üye alımı yapacağız.  Üye alırken çok hasan ve dikkatli olacağız.

Üyelik şartlarını ve ne kadar ödeme yaparak kooperatife ortak olacaklarını öğrenmek için yeni ortaklarımızın 0212- 679 90 49 ve GSM:0545- 508 55 40 numaralı iletişim hatlarımızdan arkadaşlarımız ile temasa geçmelerini tavsiye ederim dedi.

Türkiye’de İlk Kez Yer Altında Otoparkı Olan Sanayi Sitesi Olacak

SS.Zeytinburnu Küçük sanayi Sitesi yönetimi yapacakları yeni projelerinde Türkiye de  ilk kez yerin altında otopark yapacaklarını söyleyerek bunun ilk uygulama olacağını ifade ederek bunun da yapılacak olan sanayi sitesine ayrı bir değer katacağını vurgulayarak her iş yerine  en az 1 er otomobillik otopark olacağını söylediler.

Kooperatif Başkan Yardımcısı Minir Yıldırım biz kendimiz de esnaf olarak sitemizde faaliyet göstereceğimiz için nelere ihtiyacımız olduğunu biliyoruz ve sitemizin içinde hepsine yer vereceğiz dedi…

 

Yapılacak  olan sitenin için de üyelerin hiçbir yere gitmeden günlük ticari yaşamlarını devem ettirebilecek Dini ibadethane, banka şubesi, PTT şubesi, Noter ,sağlık kurumu, Restoran, Kafeterya başta olmak üzere her türlü sosyal donatı alanının site içinde olacağı bir yerde alırken kazanmak isteyen herkesin mutlaka bilgi almak adına iletişime geçmesini tavsiye eden Kooperatif başkan yardımcısı Minir Yıldırım az sayıda üye alacakları için kazançlı bir gayri menkul almak isteyen az sayıdaki şanslı kişiyi ortak yapmak adına kendileri ile iletişime geçmelerini  tavsiye etti.

İletişim Adresi:

Çakmaklı Mahallesi, Hadımköy Bağlantı Yolu,Ufuk Plaza NO:57 Kat:5 D.20

34500 Büyükçekmece /  İSTANBUL

www.zeytinburnukss.org   -   E-Mail: [email protected]

Telefon: 0212- 679 90 49      GSM:0545 – 508 55 40

 

Kaynak: İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA) 

 

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2020, 13:37

Sarıyer Haber Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner15

banner11