banner65

Başkan Çağırıcı: “Stres yapmayın çalışıp eksikliklerinizi giderin”

Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen “Öğrenci Buluşmaları”nda Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, son sınıf öğrencilerine sınavla ilgili tavsiyelerde bulundu. Zamanının iyi değerlendirilmesi gerektiğine dikkat çeken Çağırıcı, “Stres yapmayın çalışıp eksikliklerinizi giderin’’ dedi.

Başkan Çağırıcı: “Stres yapmayın çalışıp eksikliklerinizi giderin”
Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Yunus Emre Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirilen “Bizim Başkanla Öğrenci Buluşmaları” programına konuk oldu. Etkinliğin yapılacağı salon, lise son sınıf öğrencileriyle doldu.

Belediyenin Gençlik Merkezi’nden Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Kütüphanesi’ne, Bilgi Evleri’nden sportif faaliyetlere kadar yaptığı hizmetleri anlatan Çağırıcı, öğrencilere üniversite sınavı öncesi tavsiyelerde bulundu.

“Kendinizi çok iyi yetiştirmek zorundasınız”

Dersi derste dinlemenin başarıyı getireceğini dile getiren Çağırıcı, “Kendinizi çok iyi yetiştirmek zorundasınız. Şu anda önümüzde yeterli zaman var. Bir tek işiniz olmalı o da sınavı takip etmek. Stres yapana kadar sınavla ilgili çalışmalarınızı yapıp eksikliğimiz gidermek zorundasınız” dedi.

Soru cevap kısmında ise öğrenciler, Başkan Çağırıcı’ya özel hayatıyla ve belediyenin hizmetleriyle ilgili sorular sordu.
 

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2018, 10:14

Sarıyer Haber Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner11