banner65

Yıllar Sonra Yeniden Birarada

2002 yılında Osman Sınav`ın teklifiyle Ekmek Teknesi dizisinin kadrosuna giren ve oyunculuğa başlayan Ekin Türkmen, yeni projesinde yine Osman Sınav'la çalışacak.

Yıllar Sonra Yeniden Birarada
  Sinegraf Yapımı Hatasız Kul Olmaz disiziyle ekranlara dönecek Ekin Türkmen, başrolü Murat Han ve Ertan Saban ile paylaşacak.Ekranların özlenen yüzü Ekin Türkmen yepyeni bir projeyle izleyicilerle buluşuyor. Kanal D'de ekrana gelecek Hatasız Kul Olmaz dizisinde Murat Han ve Ertan Saban ile başrolü paylaşacak Ekin Türkmen, dizi için için Şimdiye kadar okuduğum en güzel senaryo yorumunda bulunuyor.

Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Ekin Türkmen; Ekmek Teknesi adlı dizisinde yer alarak ilk televizyon dizisi deneyimini yaşadı. Ardından Nefes Nefese, Acı Hayat, Kısmetim Otel, Menekşe ile Halil , Küçük Kadınlar, Karakol ve Aşk Emek İster isimli televizyon dizilerinde yer aldı. Genç ve başarılı oyuncu; Keloğlan Karaprens'e Karşı , Son Ders: Aşk ve Üniversite, Anadolu Kartallari adlı sinema filmleriyle bir çok reklam filminde oynadı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner11