banner65

Sinem Kobal “Sarı Fırtına“ Diyen Arda'ya Esti Gürledi

Arda Turan'ın "Sarı fırtına başımızın tacı" diye seslendiği Sinem Kobal'dan şok yanıt: "Geçmiş geçmişte kaldı deyip önümüze bakmalıyız!"

 Sinem Kobal “Sarı Fırtına“ Diyen Arda'ya Esti Gürledi
  Aşkları ve evlilikleri yılan hikayesine dönen Sinem Kobal ile Arda Turan arasındaki sular bir türlü durulmak bilmiyor. Son olarak 26 Aralık'taki düğünlerini de iptal eden ünlü çift arasındaki 'ilişki' bir türlü netlik kazanmazken; yıldız futbolcudan geçtiğimiz gün açıklama geldi. Arda Turan, Sinem Kobal için şunları söyledi: "Sinem çocukluk aşkım. Sorunlar olabilir. Sinem'le de bu durumları değerlendiriyoruz. Sarı fırtına başımızın tacı. O hâlâ nişanlım."

Her İnsan Hata Yapabilir

Bu sözleri söylediğinin ertesi gecesinde İstanbul'da çapkınlık turunda yakalanan Arda Turan; güzel oyuncunun kalbini bir kez daha kırdı! Turan'ın "Sarı fırtınam" diye seslendiği Sinem Kobal, dün yazdığı şu cümlelerle ilişkinin artık tamamen sona erdiğini ima etti: "Her insan geçmişte hatalar yapabilir ama önemli olan bu hatayı anlamaktır. Ama ne yazık ki; çok güvendiğin insanlar seni arkandan vuruyor. Geçmiş geçmişte kaldı deyip önümüze bakmalıyız."

Sinem'in Şok Mesajı

Arda Turan'ın canlı yayında Sinem Kobal'la ilgili konuşması, dedikodulara göre güzel oyuncuyu kızdırdı. Son dönemde Turan'la ilgili basına tek kelime etmeyen Sinem Kobal, iddiaya göre yıldız futbolcunun canlı yayında kendisiyle ilgili konuştuğunu duyup Turan'a; "Bir daha benim adımı televizyonda anma" şeklinde mesaj attı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner11