banner65

Özlem Yıldız’a haciz geldi

ÜSKÜDAR’da satın aldıkları lüks dairenin kredi borçlarını ödeyemedikleri gerekçesiyle Sinan Serter ile geçen ay boşandığı Özlem Yıldız hakkında icra takibi başlatıldı.

Özlem Yıldız’a haciz geldi
 Bir bankadan 10 yıl vadeyle 60 milyon Japon Yeni kredi çeken Sinan Serter ile krediye kefil olan babası Mahmut Gökçin Serter, eski eşi Özlem Yıldız ve Mistral Denizcilik AŞ.’ye, evin taksitleri ödenmediği gerekçesiyle icra takibi başlatıldı.

Banka avukatları, daha önce İstanbul 24. İcra Müdürlüğü’nce 474 bin 985 lirayı tahsil ettiklerini, ancak bakiye alacakları için tekrar icra takibi başlattıklarını belirtti.

Bilirkişi hesaplamasında da bankanın ilk planda 474 bin 885 lira tahsil ettiği, 420 bin lira daha bakiye alacağının bulunduğu belirtildi.

Serter ile babasına daha önce de diğer kredi borçlarını ödeyemedikleri gerekçesiyle 6.7 milyon liralık ihtiyati haciz kararı çıkarılmıştı.

Bu arada eski eşine yardım için otomobilini sattığı iddia edilen Özlem Yıldız, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Bunlar tamamen Sinan Bey’le ilgili mevzulardır. Ben o konuda konuşmuyorum, ayrıca o evde oturmuyorum. Otomobil konusuna gelince, o araç zaten Sinan Bey’indi ama ruhsat benim üstümeydi. Ayrıldıktan sonra ona devrini verdim. Kendi jeep’imi kullanıyorum.”  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner11