banner65

Asena ile Berkay Eskiden Sevgiliydi

Magazin dünyası, Akmerkez'in bebek odasında yakalanan Caner Erkin'in eşi Asena ile şarkıcı Berkay'ın eskiden sevgili olduğu dedikodusunu konuşuyor.

Asena ile Berkay Eskiden Sevgiliydi
Yılın skandalında flaş gelişmeler bitmek bilmiyor. Fenerbahçeli Caner Erkin'in eşi Asena ile popçu Berkay'ın Akmerkez'in Bebek odasında yakalanmasının ardından; dedikodu kazanı kaynadı. Önceki gün de Asena Erkin ile Berkay'ın Uzakdoğu'da aynı tarihlerde tatil yaptığı ortaya çıkmıştı.

Daha önceden Sevgililermiş
Bu 'sınırı aşan tesadüf' karşısında suskun kalan Asena Erkin ile Berkay için yeni bir iddia ortaya atıldı. Buna göre; ünlü popçu Ankara'dan gelip İzmir'in barlarında sahne aldığı yıllarda lise çağındaki Asena ile tanıştı. İkili arasındaki arkadaşlık, çiftin yakın çevresinin anlattıklarına göre aşka dönüştü. Ancak o zaman henüz şöhret olmayan Berkay ile Asena Erkin arasındaki aşk çok uzun sürmedi. Asena, liseyi bitirdikten sonra bir süre İspanya'da yaşadı.


Stil Dnışmanı olmuş
Türkiye'ye dönüp Ankara Bilkent Üniversitesi'nde eğitim görmeye başlayan Asena Erkin, 2009'da Caner ile tanıştı. Çift, 7 aylık flörtün ardından 2010'da evlendi ve İstanbul'a yerleşti. Dedikodulara göre; Berkay da İstanbul'a gelerek şöhreti yakaladı ve eski aşkı Asena ise yıllar sonra onun stil danışmanı oldu. İddiaya göre; Caner Erkin'in ise Berkay ile eşinin eski sevgili olduğundan haberi yoktu! 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner11