banner56

Wushu kung fu’da bağcılar başarısı

Bağcılarlı Wushu Kung fu sporcuları katıldıkları Wushu Kung fu Minikler Yıldızlar Sanda Taolu İstanbul Şampiyonası’na damga vurdu. Sporcular ter döktükleri müsabakalarda 8’i altın, 3’ü gümüş ve 9’u da bronz olmak üzere 20 madalya kazanarak takım halinde birinci oldu.

Wushu kung fu’da bağcılar başarısı
Bağcılar Belediyesi Wushu Kung fu Takımı, 29 Nisan ve 1 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Wushu Kung fu Minikler Yıldızlar Sanda Taolu İstanbul Şampiyonası’nda birincilik elde ederek büyük bir başarıya imza attı.
İstanbul Fatih Spor Kompleksi’nde düzenlenen Wushu Kung fu Minikler Yıldızlar Sanda Taolu İstanbul Şampiyonası’na Bağcılarlı sporcular damga vurdu. Katıldıkları müsabakalarda rakiplerini devirerek birincilik kürsüsüne çıkan sporcular 20 madalya kazandı. Başarılı sporcular kendilerine her türlü desteği veren Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı’yı makamında ziyaret ederek teşekkür ettiler.
İstanbul Fatih Spor Kompleksi’nde düzenlenen müsabakalara 45 kulüpten 608 sporcu katıldı. Çekişmeli müsabakalara sahne olan şampiyonada Bağcılarlı sporcular büyük bir başarıya imza attı. Rakiplerini deviren sporcular 8 altın, 3 gümüş ve 9 da bronz madalya kazanmayı başardılar. Başarılı sporcular kazandıkları madalyalar ve 1’incilik kupasıyla birlikte ziyarette bulundukları Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı’ya teşekkür ettiler. Ziyaret antrenör Süleyman Ay’ın refakatinde gerçekleşti. Sporcular, kendilerine her konuda yardımcı olan Başkan Çağırıcı’ya teşekkür ettiler. Sporcular, yurt içinde ve yurt içinde katılacakları müsabakalarda Bağcılar’ı en iyi şekilde temsil edecekleri sözünü verdiler.
“SPOR’DA EMEKLERİMİZİN MEYVESİNİ ALIYORUZ”
Bağcılar’da her geçen gün Uzakdoğu sporlarına ilginin arttığına dikkat çeken Başkan Çağırıcı, gençlerin spora yönelmesi için tesisler hizmete sunduklarını belirtti. Sporun gelişmesi için ellerinden gelen tüm imkanı değerlendirdiklerinin altını çizen Çağırıcı, “Spor dalında verdiğimiz emeklerimizin meyvelerini alıyoruz. Genç milli sporcularımız kendilerine sunulan imkanları iyi şekilde değerlendiriyor. Onlarla gurur duyuyoruz. İnşallah ülkemizi yurt dışında düzenlenecek müsabakalarda da en iyi şekilde temsil edecekler.” diye konuştu.  

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2016, 15:02

Sarıyer Haber Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner15

banner11