banner56

Engelli Fotoğraf Sanatçısı Adayları Tarihi Mekanları Görüntüledi

Bağcılar Belediyesi Engelsiz Fotoğraflar Atölyesi kursiyerleri dünyaca ünlü tarihi ve turistik mekanlara ev sahipliği yapan Sultanahmet ve Eminönü Yeni Camii çevresinde birbirinden güzel fotoğraflar çekti.

Engelli Fotoğraf Sanatçısı Adayları Tarihi Mekanları Görüntüledi
 Bağcılar Belediyesi’nin, Birlikte Daha Güze, sloganı ile hizmete sunduğu Hayatı Çek Projesi başarıyla devam ediyor. Mustafa Seven’le Engelsiz Fotoğraflar Atölyesi’nin kursiyerleri, Aydın Üniversitesi Fotoğrafçılık Bölümü öğrencileri ile Eminönü ve Sultanahmet’teki tarihi ve turistik mekanları ziyaret etti. Kursiyerler, gönüllü üniversite öğrencileri ile birlikte fotoğraf çalışması yaptı. Kursta öğrendiklerini uygulayan kursiyerler, birbirinden güzel görüntülere imza attı. Öğrencilerin çektiği fotoğraflar Engelliler Haftası’nda açılacak sergide fotoğraf meraklılarının beğenisine sunulacak.

“ENGELLİLER YETENEKLERİNİ İSPAT ETTİ”

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, engellilerin imkan sunulduğunda önemli başarılara imza attıklarını ve yeteneklerini ispat ettiklerini belirtti. Çağırıcı, bu amaçla düzenledikleri Engelsiz Fotoğraflar Atölyesi’ne katılan kursiyerlerin öğrendiklerini en iyi şekilde uygulamaya geçirdiklerini belirtti. Çağırıcı, başarılı kursiyerlerin çalışmalarından oluşan bir sergiyi de fotoğraf severlerin beğenisine sunacaklarını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2017, 11:33

Sarıyer Haber Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner15

banner11