banner56

Bağcılar Belediyesi Zabıta Personeli Esnafa Ve Vatandaşa Karanfil Dağıttı

Zabıta Teşkilatı'nın 192'inci kuruluş yıldönümü dolayısıyla Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı ve zabıta personeli vatandaşlara ve esnafa karanfil dağıttı. Esnafla sohbet eden Çağırıcı, hem onların taleplerini dinledi hem de hayırlı işler temennisini iletti.

Bağcılar Belediyesi Zabıta Personeli Esnafa Ve Vatandaşa Karanfil Dağıttı
 Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 192. yıldönümü nedeniyle Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı ve Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçenin en işlek yeri olan Sancaktepe Mahallesi Çarşı Caddesi’nde bir yürüyüş gerçekleştirdi. Saat 14.00’te başlayan yürüyüşe AK Parti İlçe Başkanı İsmet Öztürk ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yılmaz da eşlik etti. Yol boyunca vatandaşlara karanfil dağıtan katılımcılar daha sonra esnafı ziyaret etti. Çağırıcı ve zabıta personeli esnafla sohbet edip hem onların istek ve görüşlerini aldı hem de hayırlı işler temennisinde bulundu.

“Ziyaretimiz Esnaf ve Zabıtalarımızın Birlik İçinde Olduğunu Gösteriyor” 

Güler yüzlü ve samimi bir ortamda geçen görüşmelerin sonunda esnafa karanfil dağıtıldı. Gördüğü ilgiden memnun kaldığını söyleyen Başkan Çağırıcı, “Yaptığımız bu ziyaret esnaf ve zabıtalarımızın birlik ve beraberlik içerisinde olduğunu gösteriyor. Hal hatır sorduk, çalışmalarıyla ilgili hemşehrilerimizi dinleme imkanı bulduk. Kendilerine karanfil takdim ettik. Ben bu vesile ile bütün zabıta teşkilatımızın her bir üyesinin bu anlamlı haftasını tebrik ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2018, 11:43

Sarıyer Haber Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner11