banner65

Bağcılar kentsel dönüşüm devam ediyor

Bağcılar Kemalpaşa Mahallesi’ndeki 2500 metrekarelik alana inşa edilecek otoparklı ve asansörlü iki blok inşaatının temeli dualar eşliğinde atıldı.

Bağcılar kentsel dönüşüm devam ediyor
Bağcılar’da kentsel dönüşüm ilçe sakinlerinin % 100 desteğiyle devam ediyor. İlçe sakinlerinin depreme dayanıklı ve otoparklı inşaatlara kavuştuğu Bağcılar Kemalpaşa Mahallesi’nde 144 daireli 2 bloğun temeli dualar eşliğinde atıldı.

Bağcılar Times Haber Merkezi 

Temel atma törenine Bağcılar Kaymakamı Erdal Çakır, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, AK Parti İlçe Başkanı İsmet Öztürk, İlçe Emniyet Müdürü Erden Bursalı ile belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve ilçe sakinleri katıldı. Törende ilk olarak İlçe Müftülüğü Şube Müdürü Yusuf Özel Kur’an-ı Kerim okudu. Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı yaptığı konuşmada proje kapsamında depreme dayanıklı, asansörlü ve daha güzel yaşanabilir konutlar inşa ettiklerini belirtti.

Çağırıcı, inşaatın 16 ayda tamamlanacağı temennisinde bulundu. AK Parti İlçe Başkanı Öztürk de projenin güvenli adımlarda devam ettiğini belirterek, “İlçemiz mi
mari, sosyal ve kültürel alanlarda önemli projelere kavuşuyor.” dedi.

YEŞİL ALAN, OTOPARK VE ÇOCUK PARKI DA OLACAK

İnşaat alanı toplam 2 bin 500 metrekareden oluşuyor. Alana 17 katlı 144 daireden oluşan iki blok inşa edilecek. 1700 metrekarelik kapalı otopark olacak. 850 metrekarelik yeşil alanın içinde çocuk parkı da bulunacak.


Kaynak:İstanbul Times Haber Ajansı (İTHA)

 

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2015, 23:36

Sarıyer Haber Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner11