banner54

Zeytinburnu Saadet Gençliği Peygamberine Sahip Çıktı

Saadet Partisi Zeytinburnu ilçe Gençlik kolları başkanlığı Peygamberimiz Hz.Muhammed (sav)'e yapılan saldırı ve hakaretler ile alakalı olarak 58 bulvar caddesi depo mevkiinde basın açıklaması ve protesto gösterisi yaptı.

Zeytinburnu Saadet Gençliği Peygamberine Sahip Çıktı
Programa Saadet Partisi İlçe Başkanı Kemal Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri,kadın kolları,genclik kolları,Anadolu Gençlik Derneği,muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarının yanısıra vatandaşlar destek verdi.

Basın açıklamasını Saadet Partisi Gençlik kolları başkanı Nurettin Biber yaptı..Biber şu açıklamayı yaptı

ELHAMDÜLİLLAHİ RABBİL ALEMİN.VESSELATÜ VESSELAMÜ ALA RASÜLİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİHİ VESSAHBİHİ ECMEİN

Bugün buraya peygamber efendimize manevi değerlerimize hakaret edenleri telin ve kınamak için gelen ümmet ve ümmetçiliğin bilincine varan siz kıymetli müslüman kardeşlerimi selamların en güzeli olan ALLAH'ın selamıyla selamlıyorum esselamu aleyküm...
Çok kıymetli basın mensuplarımız ve bizi burada yalnız bırakmayan bütün ilçe STKlarımıza derneklerimize hoş geldiniz diyor bugün bizi burada ümmet sancağı altında toplanmamızı nasip eden ALLAH'a sonsuz kez şükürler ediyoruz

tarihler boyunca islamın tüm dünya insanlarına adalet getirdiği bilincini kaybetmiş sevgili peygamberimizin can düşmanları tarafından el emin ismi verildiği gerçeğini idrak edememiş hüküm sürdüğü topraklar üzerinde yaşayan her inancın insanına adaletli davrandığı şuurunu erişememiş.

Cumhuriyet Gazetesi'nin yaptığı bu çirkin yayını Saadet Partisi olarak lanetliyoruz. Lanetlemeyle de kalmayıp, buradan gazete hakkında, halkı kin ve düşmanlığa tahrik ve aşağılama suçlarından cezalandırılmaları için suç duyurusunda bulunuyoruz.

Kendi işlerine geldiği zaman, özgürlükten, basın hürriyetinden bahsedenler, ABD ve batının kirli işlerine çanak tutmaktan öteye gidememiş ve bugün de bunu belgelemiştir. Cumhuriyet Gazetesi'nin yaptığı bu ani Charlie Hebdoyu yayınlama kararının arkasında kimlerin maşası olduklarını ve bu kirli planlar üzerinde, ne şekilde rol aldıklarını apaçık göstermektedir, Demokrasi ve özgürlük hiç kimseye,18000 alemin rahmet peygamberi olan Efendimize hakaret hakkı vermez.

Bugün demokrasi adı altında 'Hepimiz Charlie'yiz' diyenler, keşke Mısırlı Esma, Tahrir Meydanında vurulduğunda da 'Hepimiz Esmayız' diyebilselerdi. keşke Müslümanlara yönelik terör saldırılarında'da bu kadar duyarlı olabilselerdi Belki bugün daha inandırıcı olabilirlerdi Biz işimize gelmediği zaman, ABDnin, Batı'nın emirleri altına giren işbirlikçilerden değiliz ve olmayacağız diyen üst düzey yöneticilerimiz İşbirlikçileriyle birlikte, Fransa sokaklarında yürüdükleri gibi FİLİSTİN'DE,ARAKAN'DA,BOSNA'DA,MISIRDA, AFGANİSTAN ve IRAK gibi ülkelrde'de yürüyüp TÜRKİYEmize sığınmak için ÇİN soykırımından kaçarken TAYLAND tarafından tutuklanıp bir yıldır ceza evlerinde açlığa mahkum edilen DOĞU TÜRKİSTANLI 380 kardşimiz için'de gereğini yapabilselerdi.

Dünya siyonizmi, şeytanın bütün orduları, en güçlü silahlarıyla üstümüzede yürüse, bu ümmet peygamberi için islam sancağı altında meydanları hep dolduracak, önderine sahip çıkacağını herkese ilan ediyor hepinizi hepimizi ALLAH'a emanet ediyorum esselamun aleyküm.."
Basın açıklamasının ardından vatandaşlar sessizce dağıldı
 
Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2015, 16:14

Sarıyer Haber Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17